צור קשר

צור קשר

עיצוב אתרים

services

מעצבים את חלון הראווה של האתר

על חשיבותו של עיצוב אתרים

עיצוב אתרים טומן בחובו יותר מאשר יופי ואסתטיקה, למרות שאין ספק שכל מה שמושך ונראה טוב – עוזר ומשפר. הגולש קודם כל רואה את הקנקן, ובפרט בעולם שמתבסס על רושם מהיר מאוד, ממש רושם חולף, בעודנו מדפדפים למטה ולמעלה עם מסך הטאץ'. לא רק על רושם מהיר, אלא גם על רושם ראשוני, הרי אם אין התרשמות ראשונית טובה – יכול להיות שלא יהיה זמן בעבור האתר ליצור גם רושם שני.

עיצוב אתרים הוא חלק מהותי מקידום האתר בגוגל, הוא קשור קשר הדוק לחוויית משתמש הקצה, לסוגיית הממשק, לנוחות השימוש באתר ולנגישות שלו לאנשים עם מגבלה זו או אחרת. הוא מערב אשכולות שונים של ידע והתמחות, כגון עיצוב גראפי, תכנות וכתיבת קוד, מערכות מידע, קידום אתרים – ועוד.

עיצוב בפלטפורמת וורדפרס

אתרי וורדפרס, הם אתרים המאפשרים מרחב תמרון גדול בעבור המפתח והמעצב ומתאימים לאנשים המעוניינים באתר מקצועי, שנמצא תחת שליטתם המתמדת והם יכולים לעצב אותו ולהשתמש בו כאוות נפשם – כמו פלסטלינה.

חברת BRANDABLE עוסקת בבניית אתרים, עיצוב אתרים וקידום אתרים לעסקים בכל הרמות. ניתן לבקר בקישור הבא על מנת לחזות בתיק העבודות שלנו, וליצור איתנו קשר בטלפון: 073-7024388. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולתת לכם מענה מקצועי ואדיב לכל צורך.

תהליך בניית אתר וורדפרס כולל את כל הדברים החשובים באמת כך שתקבלו מוצר מושלם מכל הבחינות:

icon

יחס אישי ואווירה תומכת

אנו כאן כדי להקשיב ולעזור לכם להגיע לתוצאה הכי נכונה לכם.

icon

מחזיקים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר

אנחנו משתמשים בכלים מתקדמים שיעזרו לבנות את האתר שלכם הכי טוב

icon

עם מעל ל-10 שנות ניסיון

הניסיון מוכיח את עצמו כל פעם מחדש.