צור קשר

צור קשר

קידום אתרים בגוגל

services

מזניקים אתכם למקום ראשון

מטרתו של קידום אתרים הוא לגרום לכך שכאשר אדם צריך אותך, אתה תהיה שם בשבילו. בגדול, הכוונה היא יותר שתהיה שם בשבילו – בשביל עצמך. בעל עסק רוצה שהאתר שלו יופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש בשורת החיפוש בגוגל ביטוי מסוים שרלוונטי למה שהוא מציע. לא רק בעמוד הראשון – אלא גם גבוה ככל האפשר בתוך העמוד, וזה נכון גם לתוצאות אורגניות וגם לתוצאות ממומנות. קיימות 2 שיטות שונות בתכלית לעשות את זה: קידום אתרים אורגני – SEO וקידום אתרים ממומן – דרך מערכת Google AdWords.

שני הצדדים של אותו המטבע

לקידום אתרים בגוגל יש 2 צדדים או 2 פנים. צד אחד הוא הצד האורגני. הוא סבלני, מעט יותר שמרני, שמוכן לעשות השקעות קטנות שישתלמו בטווח הארוך. כשההשקעות האלה יבואו לידי ביטוי באופן מלא, המקדם ובעל האתר יוכלו לקטוף את הפירות. מדובר בתהליך שכולל רבדים שונים, שמטרתם למטב את האתר כך שהאלגוריתם של מנוע החיפוש יראה אותו בעין יפה, וימקם אותו גבוה ככל האפשר במדרג תוצאות החיפוש. כך יעשה לאתר אשר גוגל חפץ ביקרו.

אפשר לסכם קידום אורגני בפתגם הידוע: לך אל הנמלה, עצל, ראה דרכיה – וחכם. קידום אתרים הוא עניין של השקעה רבה וחכמה לטווח ארוך ומבלי אפשרות להתעצל בדרך או לעגל פינות. בעת בניית האתר יש להשקיע בתוכן של האתר, במהירות הפעולה שלו, בהיררכיה של העמודים הפנימיים, באלמנטים טכניים רבים, בקישורים שיובילו אליו מאתרים אחרים – ועוד.

קידום ממומן הוא קידום יותר אימפולסיבי. הוא רוצה את הכל כאן ועכשיו. התוצאות של ההשקעה הממומנת הן מהירות מאוד, למרות שעדיין צריך למטב אותן עם הזמן. החיסרון המרכזי של קידום ממומן הוא שכאשר נסגר ברז התקציב, כל העבודה נעלמת. היתרון בקידום ממומן נעוץ בין היתר במיידיות ובאפשרות לקנות את הדרך שלך לפסגה. במצב שכזה, אין צורך לחכות שהפירות יישאו פרי, כי במידה מסוימת הם כבר בשלים.

עם מי כדאי לעשות קידום אתרים?

קידום אתרים בגוגל הוא מקצוע. מקדם אתרים חי את התחום ונושם אופטימיזציה מתמדת והתעדכנות בלתי פוסקת בכל החידושים, השינויים והעדכונים שגוגל מכניסה למערכות הקידום שלה. בין אם מדובר בקידום אתרים אורגני ובין אם מדובר בקידום אתרים ממומן, כדאי למצוא את איש המקצוע הנכון, המנוסה והמיומן שיעשה בשבילכם את העבודה, פשוט כי רק כך באמת תקבלו עבודה. הצוות שלנו בחברת BRANDABLE ישמח לתת לכם מענה מקיף בטלפון: 073-7024388.

תהליך בניית אתר וורדפרס כולל את כל הדברים החשובים באמת כך שתקבלו מוצר מושלם מכל הבחינות:

icon

יחס אישי ואווירה תומכת

אנו כאן כדי להקשיב ולעזור לכם להגיע לתוצאה הכי נכונה לכם.

icon

אופטימיזציה לקידום

המחשבה על קידום האתר שלכם מתחילה כבר בשלב התכנון.

icon

שירות מהיר

אנו עובדים בצוות קטן ומקצועי – תהליך עבודה פשוט ולא מסורבל.

icon

איכות, ניסיון ומקצועיות

ניסיון רב בתחום האינטרנט יוצרת הבנה מדויקת של מה ואיך צריך לעשות.

icon

יצירתיות וייחודיות

עם בפתרונות עיצוביים או בכל רעיון אחר – אנחנו כאן עד הפרטים הקטנים.

icon

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

אנו נגרום להכל לקרות כך שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת מכל כיוון.